Xiaomi Redmi K60 Ultra Özellikleri Doğrulandı

Birkaç gün önce Xiaomi Redmi K60 Ultra modelinin bazı özellikleri sızdırılmıştı. Şimdi ise Xiaomi telefonun Dimensity 9200+ yongasıyla geleceğini doğruladı ve telefon AnTuTu’da görüldü. Buna göre telefon testte 1.774.714 puan elde etti. Bu skor 9200+ yongasını Snapdragon 8 Gen 2 çipiyle rekabet edebilir hale getiriyor.

Xiaomi Redmi K60 Ultra ÖzellikleriAyrıca Redmi K60 Ultra ile ilgili yapılan bir sunumdan bazı fotoğraflar paylaşıldı. Bu fotoğraflarda K60 Ultra’da kullanılacak tek çipin Dimensity olmayacağını anlıyoruz. Xiaomi kendi bünyesinde geliştirdiği bir algoritmayı çalıştıran PixelWorks X7 görsel işlemciyi de cihazda kullanılacak.

PixelWorks X7 ÇipiX7 görsel işlemcisi OnePlus 11, Honor Magic5 Pro gibi telefonlarda kullanılmıştı. İşlemci düşük gecikmeli kare enterpolasyonu ile 10 ms’nin altında bir gecikmeyle kare hızını ikiye, üçe ve hatta dörde katlayabiliyor. FHD+ çözünürlükte 180Hz’e ve WQHD+ çözünürlükte 144Hz’e kadar çıkabiliyor. Peki siz Xiaomi Redmi K60 Ultra hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih