X Blue Aboneleri İçin Video İndirme Seçeneği Sunuluyor

X Blue abonelerinin artık birkaç kriter karşılandığı sürece web sitesinden video indirmesine izin verilecek. Öncelikle içerik oluşturucuların yayınladıkları içeriğin indirilmesine izin vermeleri gerekiyor. Ayrıca, web sitesindeki videoları kaydetme özelliği, yalnızca Blue aboneliği için ödeme yapan kişilerden oluşan doğrulanmış kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

Elon Musk hesabından yeni özelliği duyurdu ve doğrulanmış bir kullanıcının video izlerken ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta (…) menüsüne dokunarak videoyu indirebileceğini açıkladı. Musk ayrıca, X’in yakında sadece ekrandaki içeriğe dokunup basılı tutarak videoları mobil cihazlara indirmeyi kolaylaştıracağını da söyledi.

Daha önce kullanıcıların videoları kaydedebilmek için üçüncü taraf web sitelerini ve uygulamaları kullanması gerekiyordu. Tabii ki ödeme yapmayan kullanıcılar X’ten içerik indirmek istiyorlarsa yine de bu araçları kullanmak zorunda.

Bu arada X’in doğrulanmış kullanıcılara 25.000 karaktere kadar gönderiler yayınlama olanağı verdiğini ve 3 saate kadar uzunlukta videolar yayınlamalarına izin verdiğini hatırlatalım.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih