WhatsApp Web Beta İçin Sohbet Kilidi Özelliği Test Ediliyor

Android için WhatsApp uygulamasında sohbetlerinizi parmak izi ile kilitleyebiliyorsunuz. Bu sayede sohbetlerinizi güvende tutmak mümkün. Şimdi ise WhatsApp Web Beta sürümünde de sohbet kilidi özelliği kullanıcılara sunulmaya başladı.

Akıllı telefonlardan farklı olarak masaüstü veya taşınabilir bilgisayarınızda sohbetlerinizi bir şifre kullanarak kilitleyebileceksiniz. Özellik, Gizlilik ayarlarında yer alıyor ve burada şifreyi belirleyebileceksiniz. Bu arada özelliğin henüz beta aşamasında olduğunu yani herkes için mevcut olmadığının bir kez daha altını çizelim.

Özelliğin bireysel sohbetleri şifrelerin arkasında kilitlemediğini belirtelim. Bu özellik hala mobil cihazlar ile sınırlıdır. Dikkat edilmesi gereken başka bir şey de kilitleme yönteminin bilgisayarın biyometrik şifreleme yöntemlerini kullanmaması. Bu nedenle bilgisayarınızda bir tür biyometri mevcut olsa bile özellik çalışmayacak ve bir parola kullanmanız gerekecek.

Özellik WhatsApp Web 2.2333.11 beta sürümünde yer alıyor ve yalnızca belirli beta test kullanıcıları için mevcut. Önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcının bundan faydalanması mümkün olacak.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih