WhatsApp, Hesap Doğrulaması için E-Posta Adresinizi İsteyecek

WhatsApp, hesap doğrulama işlemini gerçekleştirmek için e-posta adresinizi kullanmanıza izin verecek bir özellik üzerinde çalışıyor gibi gözüküyor. Bu sayede platform yeni bir güvenlik katmanı sunmuş olacak.

Şu anda WhatsApp doğrulama işlemi telefon numarası üzerinden gerçekleştirildiğini hatırlatalım. WABetaInfo, bu yeni özelliğin hala geliştirilme aşamasında olduğunu ve bu nedenle herkesin kullanımına sunulmasının biraz zaman alacağını belirtiyor.

Şu an için bu yeni WhatsApp doğrulama işleminin nasıl işleyeceğini ve telefon numarası ihtiyacını tamamen ortadan kaldırıp kaldıramayacağını tam olarak bilmiyoruz. Özellik şu anda Android’de WhatsApp beta sürümü v2.23.16.15’te mevcut durumda ve hala geliştirme aşamasında. Yani özelliğin genel olarak kullanıma sunulması ve tamamen kullanılabilir hale gelmesi zaman alacak.

Son dönemde WhatsApp’a kaydedilmemiş kişilere mesaj gönderme, video mesajları gönderme, daha yüksek kalitede resim gönderme gibi birçok yeni özelliğin geldiğini söylemeden geçmeyelim.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih