TweetDeck (XPro) Artık Sadece Ücretli Abonelere Hizmet Verecek

Elon Musk kontrolündeki X (Twitter), TweetDeck (XPro) hizmetini sadece ücretli abonelerin kullanımına özel hale getirmiş durumda. X’in 2011 yılında 40 milyon dolara satın aldığı TweetDeck, kullanıcıların birden fazla Twitter listesini ve trendi takip etmesine olanak tanıyan popüler bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Temmuz ayı başlarında Twitter Destek, TweetDeck’i 30 gün içinde kullanmak için ödeme yapılması gerektiğini duyurdu ve kullanıcıların doğrulanmış bir hesaba ihtiyacı olacağını söyledi. Bugün ise birçok kullanıcı X Blue aboneliği olmadan TweetDeck’e erişemediğini bildirdi.

Tabii ki TweetDeck için ödeme yapma zorunluluğu Blue’nun diğer avantajlarıyla ilgilenmeyen birçok kullanıcıyı muhtemelen üzecek. TweetDeck son birkaç yıldır kendini ihmal edilmiş hissetti ve Windows uygulaması 2016’da kapatıldı. Yeni bir TweetDeck sürümünün testleri de 2021’de başladı ancak henüz tam olarak kullanıma sunulmadı.

TweetDeck’i yalnızca ücretli hale getirme hamlesi abone sayılarını ve geliri artırmayı amaçlayan X’teki son değişikliklerden birisi olarak göze çarpıyor.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih