TP-Link Tapo C210 Kamera Micro SD Kart Hediyeli

TP-Link’in akıllı ev çözümleri markası olan Tapo’nun güçlü iç mekan güvenlik kameralarından birinde kampanya başlatıldı. 2K video çekimi yapabilen, hem gece hem gündüz kaliteli görüntüler kaydeden, Tapo uygulamasından kolayca yönetilen ve Gizlilik Modu ile mahremiyeti de sağlayan Tapo C210 kamera, online mağazalardan micro SD kart hediyeli olarak alınabiliyor.

Stoklar bitene kadar devam edecek kampanyada Tapo C210 alanlara 64 GB’lık micro SD kart hediye ediliyor. Bu sayede kamera kayıtları bu karta kaydedilip saklanabiliyor. Böylece internet üzerinden görüntülere ulaşılması riski ortadan kalkıyor.

Kristal netliğinde görüntüler, kolay kurulum…

2K kalitede görüntü elde eden Tapo C210 kamera, her ayrıntıyı kristal netliğinde kaydedebiliyor. Hem yatay, hem dikey hareket edebilen kamera, yatayda 360 derece, dikeyde ise 114 derece dönebiliyor. Bu sayede her hareketi yakalayabilen kamera ile evler ve evdekiler her zaman güvende kalıyor. Üzerinde mikrofon ve hoparlör olan kamera ile karşılıklı sesli iletişim de mümkün oluyor.

Tapo C210, WiFi’a bağlı çalışan bir kamera; bu nedenle kurulumu ve kullanımı son derece basit. Bir uzman gerekmeden herkes kamerayı rahatlıkla kurup çalıştırabiliyor. Android ve iOS destekli Tapo uygulaması üzerinden kameranın kurulumu çok kısa sürede, kolayca yapılıyor. Yine bu uygulamadan her türlü ayar, seçenek belirleniyor ve anlık görüntüler izlenebiliyor. Tapo C210, güvenliği sağlarken mahremiyeti de ihmal etmiyor. Kamerada yer alan Gizlilik modu, istendiğinde gözetimi tamamen kapatmaya yarıyor. Böylece –dışarıdan saldırı da dahil- görüntü alınamıyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih