Threads İçin Yeni Özellikler Sunan Güncelleme Yayınlandı

Mark Zuckerberg tarafından yapılan duyuruya göre, Threads uygulaması yeni özellikler sağlayan bir güncelleme aldı. Güncellemeler arasında Threads gönderilerini Instagram doğrudan mesajlarında (DM) paylaşma, erişilebilirlik için özel alternatif metin ekleme ve diğer kullanıcılardan kolayca bahsetme yeteneği yer alıyor.

Threads için eklenen yeni güncellemeler şu şekilde:

  • Bir gönderiyi doğrudan Instagram DM’lerinizde paylaşın
  • Fotoğraf/video için özel alternatif metin
  • Threads’te birinin hesabından kolayca bahsetmek için yeni bahsetme düğmesi

Birine doğrudan mesaj aracılığıyla Threads gönderisi göndermek için gönderideki “kağıt uçak” simgesine dokunmanız gerekiyor. Bu, alıcıları seçmenize ve özel olarak göndermenize olanak tanıyor.

Ek olarak, yeni bir gönderideki bir resme veya videoya alternatif metin açıklamaları eklemek için gönderiyi oluşturmaya başlayın, ataç simgesini kullanarak medyanızı ekleyin ve ardından görüntüdeki “Alt” düğmesine dokunun. Fotoğraflar ve videolar için özel alternatif metin ekleme yeteneği, görme engelli ve az gören kullanıcılar için erişilebilirliği iyileştirmeyi amaçlıyor. Ayrıca Zuckerberg, yeni bahsetme düğmesinin “Konularınızda birinin hesabından bahsetmeyi” kolaylaştırdığını belirtiyor.

Öte yandan, Threads kullanıcıları önümüzdeki birkaç hafta içinde bir web sürümü aracılığıyla platforma Web üzerinden erişebilecekler. Ek olarak platform, yalnızca kullanıcı hesapları yerine belirli gönderileri ortaya çıkaran uygun bir arama özelliği başlatacak.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih