TaleWorlds, Mount & Blade II: Bannerlord Müziklerini Yayınlıyor

TaleWorlds Entertainment, Mount & Blade II: Bannerlord oyununun müziklerini bugün yayınladı – 61 orijinal kaydın yer aldığı iki diskten oluşan albüm, sizleri Kalradya’nın çelikten ve ateşten dünyasına taşıyor. Soylular taştan kalelerinde planlar kurup ordularını savaşa sürerken halk tarlaları işleyip hanlarda eğleniyor; Kalradya evreninin tüm sesleri kulaklarınızda tınlıyor.

Disk 1, Periscope Studios tarafından bestelenmiş 31 parçadan oluşuyor. Kültürlerine ve tema benzerliklerine göre gruplanan parçalar, Bannerlord Teması’ndan savaş ve oyun esnasında kullanılan kayıtlara kadar uzanıyor. Disk 2 ise Ensemble Galatia’nın bestelediği, hanlarda çalan 30 parçadan oluşuyor. Disk 2 aynı zamanda oyunda bulunmayan ve her biri Kalradya’nın farklı bir kültürünü tanıtan altı özel kaydı da içeriyor.

Oyun müzikleri şu anda Steam’de ayrı bir DLC olarak bulunmakta. Albümün ilerleyen tarihlerde Spotify ve benzeri platformlarda da yayınlanması planlanıyor.

2000’li yılların başında Pentium 4 2.4 GHz bilgisayarı sayesinde teknoloji ile buluşan Asım, 128 MB RAM ile savaşarak günümüze kadar gelmeyi başarmış. 2013’ten bu yana Technopat Sosyal’de deneyimlerini aktaran yazarımız, şimdilerde haber ve makaleleriyle bizimle.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih