Samsung Galaxy Tab S9 Serisi, Takas Desteğiyle Ön Satışta

Samsung, Galaxy Tab S9 Serisi için Türkiye’de ön satışların başladığını duyurdu. Kullanıcılar, 27 Temmuz gününden itibaren, tüm yetkili Samsung satış noktalarında sunulan özel tekliflerden faydalanarak ön sipariş verebilecek.

Galaxy Tab S9 Ultra, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 modellerine özel kampanya kapsamında eski Samsung tabletini getiren kullanıcılara Galaxy Tab S9 Ultra için 3000 TL, Galaxy Tab S9+ için 2500 TL, Galaxy Tab S9 için ise 2000 TL ek yenileme fırsatı sunuluyor. Bir diğer kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar Galaxy Tab S9 Ultra için X910N, Galaxy Tab S9+ için X810N, Galaxy Tab S9 içinse X710N koruyucu klavye kılıflarına %50 indirimle sahip olabilecek.

Türkiye’de merakla beklenen Samsung Galaxy Tab S9 Serisi için tavsiye edilen satış fiyatları da belli oldu. Buna göre Galaxy Tab S9 Ultra 512GB modeli 26.999 TL, Galaxy Tab S9+ 256GB modeli 22.999 TL, Galaxy Tab S9 128GB modeli ise 19.999 TL’den satışa sunulacak.

Kullanıcılar, büyüleyici bir ekran ve optimize edilmiş performans ile sunulan yeni Samsung Galaxy Tab S9 Serisi modelleri; Galaxy Tab S9 Ultra, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9’a sahip olmak için 16 Ağustos’a kadar sürecek kampanyalardan faydalanabilecekler. Samsung Galaxy Tab S9 Serisi için ön satış döneminde avantajlı kampanya ve tekliflerden yararlanmak isteyenler https://shop.samsung.com/tr/galaxy-tab-s9-ultra adreslerini ziyaret edebilir.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih