Samsung Galaxy S23 FE Tasarımı ve Kılıfları Sızdırıldı

Samsung, Galaxy S23 serisinin lansmanından bu yana Galaxy S23 FE modelinin üstünde çalışıyor. Resmi tanıtımdan önce sızıntı uzmanı Slashleaks telefonun kılıfıyla beraber tasarımını ortaya çıkardı. Bu tasarımın yanında telefonun bazı özellikleri de ortaya çıkmış oldu. Buna göre yonga seti tarafında cihazın üç farklı varyantla geleceği söyleniyor.

Samsung Galaxy S23 FE KameraBirinci varyant Exynos 2200 yongasını kullanırken diğer iki varyant Snapdragon 8 Gen 1 ile öne çıkacak. Bu yongalara FHD+ çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç Dinamik AMOLED ekran eşlik edecek. Kamera kurulumunda OIS destekli 50 megapiksellik bir ana kamera başı çekecek. Bu ana kameranın yanında 8 megapiksellik ultra geniş ve 12 megapiksellik telefoto üniteleri gelecek.

Samsung Galaxy S23 FE Arka KameraAyrıca telefon kutudan Android 13 tabanlı bir One UI 5.1.1 ile çıkacak. Tüm bu donanım gücünü 25W hızlı şarj destekli 4500 mAh’lık bataryadan alacak. Peki siz Samsung Galaxy S23 FE hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih