Remnant 2 GeForce NOW Kütüphanesine Ekleniyor

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine Remnant 2 ile beraber toplamda 8 yeni oyun katılıyor.

Gunfire Games ve Gearbox Publishing’in merakla beklenen Remnant II oyunu bu hafta oynanabilir. Ultimate ve Priority üyelerinin Guild Wars 2 ödülünü alması için son gün 31 Ağustos Perşembe.

Remnant 2

Popüler oyun Remnant: From the Ashes’ın devamı niteliğindeki Gunfire Games ve Gearbox Publishing’ten Remnant II, üyelerin oynayabilmesi için kütüphaneye katılıyor.

Farklı türde yaratıklar, silahlar ve eşyalarla korkunç yeni dünyaları keşfederken yeni ölümcül yaratıklara ve tanrı benzeri patronlara karşı savaşın.

Remnant II’yi ve 1.600’den fazla oyunu saniyede 4K 120 kare oyun ve ultra geniş çözünürlük desteğiyle RTX 4080 kalitesinde oynamak için Ultimate üyeliğine geçiş yapabilirsiniz. Ultimate ve Priority üyeleri ayrıca RTX destekli bulut oyun donanımlarında yapay zeka destekli grafikler için DLSS teknolojisiyle daha yüksek kare hızları elde edebilir.

Guild Wars 2 GeForce NOW kütüphanesinde.

Ultimate ve Priority üyeleri artık, Ağustos ayı sonuna kadar mevcut olan “Always Prepared” ve “Booster” paketlerini içeren Guild Wars 2 için ücretsiz, özel ödüllerini alabilirler.

Remnant II ve Guild Wars 2, GeForce NOW’da bu hafta sunulan sekiz oyundan sadece bir tanesi. Yeni oyunların tam listesine aşağıdan göz atabilirsiniz:

  • Remnant II 
  • Let’s School
  • Grand Emprise: Time Travel Survival
  • MotoGP23
  • OCTOPATH TRAVELER
  • Pro Cycling Manager 2023
  • Biniciler Cumhuriyeti
  • Starship Troopers: İmha

Kendisini psikoloji ve bilim dalına adamış ancak teknolojiden hiçbir zaman uzak kalamayan, bilgilerini dış dünyaya aktarıp bilginin paylaştıkça çoğaldığı düşüncesini savunan teknoloji yazarı.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih