Red Dead Redemption PlayStation 4 ve Switch Konsollara Geliyor

Rockstar Games’in bir Red Dead Redemption yeniden yapımını geliştirmekte olduğu söyleniyordu. Son olarak detaylar ortaya çıktı ve şirket orijinal Red Dead Redemption oyununun PlayStation 4’e (ve geriye dönük uyumluluk yoluyla PlayStation 5’e) ve Nintendo Switch’e geleceğini duyurdu.

Double Eleven, yeni sürümleri yöneten geliştirici olarak karşımıza çıkıyor. Şirket daha önce RimWorld, Rust ve Minecraft Dungeons gibi oyunların konsol sürümleri üzerinde çalışmıştı.

Görünüşe göre Red Dead Redemption’ın bu PlayStation 4 ve Switch sürümleri, orijinal sürüm üzerinde herhangi bir yükseltme içermeyecek. Ayrıca oyunun popüler bağımsız genişlemesi Undead Nightmare, ekstra zombi korku temalı senaryosunu sunarak pakete dahil edilecek.

2010 yılında piyasaya sürülen oyun şu ana kadar resmi olarak sadece Xbox 360 ve PlayStation 3 platformlarında mevcuttu. Rockstar, PC ve Xbox One/Serisi X|S sürümlerinin neden sunulmadığını ise açıklamadı. Diğer taraftan Xbox oyuncuları, Microsoft’un geriye dönük uyumluluk çabaları sayesinde Xbox One ve Series X|S platformlarında Red Dead Redemption’ı zaten oynayabiliyor.

Red Dead Redemption’ın PlayStation 4 ve Nintendo Switch sürümleri, 17 Ağustos’ta dijital olarak piyasaya sürülecek. Fiziksel sürümler ise 13 Ekim’de çıkacak.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih