Nothing, CMF Adlı Yeni Markasını Duyurdu

Nothing, minimalist tasarımıyla daha uygun fiyatlı cihazlar sunan CMF by Nothing adlı yeni bir alt markasını duyurdu. Duyuru şirketin kurucusu Carl Pei’nin, Nothing’in en son topluluk üç aylık güncelleme videosu sırasında geldi. Pei, CMF by Nothing’in “daha iyi tasarımı daha geniş bir tüketici grubu için daha erişilebilir hale getirmeyi” amaçladığını açıkladı. Alt marka, Nothing şemsiyesi altında faaliyet gösterecek ancak özel bir ekibi olacak.

Pei’ye göre, Nothing’in ana ürün grubu birinci sınıf bileşenlere ve performansa odaklanırken, CMF üst seviye fiyat etiketi olmadan temiz ve zamansız tasarıma odaklanacak. İlk CMF ürünleri ise bir çift kulaklık ve bir akıllı saat olacak ve bunlar yılın sonlarında piyasaya sürülecek. Pei ayrıca şirketin kısa süre önce işgücünü genişletmeye ve CMF için ürünler geliştirmeye yardımcı olmak için 96 milyon dolarlık fon topladığını da bildirdi.

Nothing’in hamlesi, Xiaomi cihazlarını daha geniş bir tüketici tabanına açan Xiaomi’nin Redmi ve Poco bütçe marka serilerinden ilham almış gibi görünüyor. CMF ile şirket, benzer şekilde fiyat konusunda daha bilinçli alışveriş yapanlara hitap etmeye çalışıyor olabilir.

CMF lansmanı, Nothing’in teknoloji cihazlarında hem üst düzey hem de bütçe segmentlerini kapsamak istemediğini gösteriyor. Alt markaların ilk ürünleri lansmana yaklaştıkça, bu yıl içinde daha fazla ayrıntı bekleniyor.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih