Microsoft Teams 2.0 Yeni Bir Meet Uygulaması İle Gelecek

Microsoft, kullanıcıların yakında sunulacak olan Microsoft Teams 2.0 sürümünde toplantı içeriği düzenlemesine yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir Meet uygulaması duyurdu.

Bu yeni uygulamanın özel Microsoft 365 yönetici merkezindeki bir mesajda ortaya çıktığı bildiriyor. Meet uygulaması kullanıcılara Teams toplantıları hakkında bilgi almaları için merkezi bir konum sağlaması sağlayacak. Bu; geçmiş sohbetler, notlar, toplantı özetleri, gündemler ve daha fazlası gibi içerikleri içeriyor.

Meet uygulaması, yeni Teams sürümüne yüklendiğinde “Sıradaki” ve “En Son” gibi belirli bölümlere sahip olacak. Sıradaki bölümünün, kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri belgeleri veya dosyaları daha hızlı bulmalarını sağlayacak üretken yapay zeka özelliklerini içereceği bildiriliyor. Ayrıca uygulama toplantı davetlerini ve uyarılarını ve belirli toplantı sorunlarını çözmenin yollarını gösterecek. Bu, ekip üyelerini bir Microsoft Teams toplantısına katılmak için geç kaldıkları konusunda uyarmayı veya böyle bir toplantının kaydını başlatma isteğini içeriyor. Uygulamanın “En Son” bölümü adından da anlaşılacağı gibi kullanıcıların son 30 gündeki son Teams toplantılarının içeriğini görüntülemesine olanak tanıyacak.

Microsoft Teams Premium aboneliğine kaydolan kişilerin Meet uygulamasında üretken yapay zeka özelliklerini görebileceği ifade ediliyor. Bu özellikler çevrimiçi toplantılar sırasında kullanıcılardan bahsedilmesinin yanı sıra her toplantıyla ilgili görevler için öneriler içerebilir.

Meet uygulamasının Ağustos ortasında Windows için yeni Microsoft Teams hizmetinin mevcut genel ön izlemesine eklenmesi bekleniyor.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih