Mercusys, Yeni Wi-Fi USB Adaptörlerini Satışa Sundu

Masaüstü ya da taşınabilir bilgisayarların Wi-Fi kartları sorunlu ya da eski teknolojili olabiliyor. Bu da o bilgisayarla Wi-Fi ağına erişimde ciddi sorunlar yaşatıyor. Bu sorundan kurtulmak için bilgisayarı ya da bilgisayarın ağ kartını değiştirmeye gerek yok! Çok daha kolay ve ucuz bir yolla, bilgisayarların Wi-Fi bağlantı sorunu çözülebiliyor. USB Wi-Fi adaptörler, bu işe yarayan, kolay kurulup kullanılan ürünler.

Bütçe dostu ağ markası Mercusys’in farklı özelliklerde USB adaptörleri bulunuyor. Kullanıcılar gereksinimlerine ve bütçelerine uygun bir Mercusys USB adaptörle sorunlarını kolayca çözebiliyor.

Şu anda Türkiye’de dört model Mercusys USB adptör satışa sunulmuş durumda. Bunlardan ikisi mini USB adaptör ve daha çok taşınabilir bilgisyarlar için uygun modeller. MW150US modeli, notebook’un USB girişine takılıp unutulacak bir ürün. Çok az çıkıntı yapması sayesinde adaptör takılı haldeyken de notebook çantaya girip, her yere rahatlıkla taşınabilir. Bu modelin satış fiyatı 329 TL (KDV dahil).

Harici anten olmayan diğer model ise MW300UM modeli. Herhangi bir USB bellek görünümünde ve boyutunda olan bu model ister taşınabilir bilgisayarda isterse masaüstü PC’de kullanılabilir. Bu Wi-Fi adaptör seyahatler için de uygun bir ürün. Cepte, çantada rahatlıkla taşınabilen ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 339 TL (KDV dahil).

Yüksek Kazançlı Harici Antenli Modeller

Mercusys’in diğer iki USB adaptörü ise yüksek kazançlı, harici antenli modeller. Bunlardan MW300UH modeli, masa üstü tasarıma sahip ve iki harici anteni olan bir ürün. Bu sayede Wi-Fi sinyallerini daha güçlü alabiliyor. Cihaz üzerinde ikisi de 5 dBi’lık yüksek kazançlı anten yer alıyor. Daha çok PC’ler için tercih edilen modelin satış fiyatı 419 TL (KDV dahil).

AC destekli bir model olan MU6H USB adaptör ise çift bantlı bağlantı desteği sunuyor. Bu adaptörün üzerinde ayarlanabilir, dönebilen 5 dBi’lık yüksek kazançlı bir anten yer alıyor ve Wi-Fi sinyallerine daha güçlü erişebiliyor. Bu ürün de 439 TL (KDV dahil).

Mercusys USB adaptörlerin hepsi CD gerekmeden kolayca kurulup kullanılabiliyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih