macOS Ventura 13.5.1 Konum Servisleri Hatasını Düzeltiyor

Apple, macOS Sonoma güncellemesini geliştiricilere birlikte test ederken macOS Ventura’nın hatalarını da gidermeyi ihmal etmiyor. Şirket son olarak Mac’te önemli bir konum hizmetleri hatasını düzelten macOS Ventura 13.5.1 güncellemesini genel kullanıma sundu.

macOS Ventura 13.5.1 Yenilikleri

Apple, tüm uyumlu Mac’ler için şu anda ücretsiz olarak indirebileceğiniz macOS Ventura sürüm 13.5.1’i yayınladı. Bu son bir yapı olduğundan, herhangi bir yapılandırma profiline ihtiyacınız bulunmuyor. Sistem Ayarları içindeki Yazılım Güncelleme bölümüne giderek Mac’iniz için en son macOS Ventura 13.5.1 güncellemesini indirip hemen yükleyebilirsiniz.

Başta da belirttiğimiz gibi macOS Ventura 13.5.1 önemli bir konum hizmetleri hata düzeltmesini sunuyor. Bazı Mac’lerde, kullanıcıların Mac’te konum hizmetlerini kullanmasını engelleyen hata mevcuttu. Bu anlamda hizmeti kullanmakta sorun yaşıyorsanız, en son güncellemeyi en kısa sürede indirip yüklemenizi öneriyoruz. Düzeltmenin yalnızca stok uygulamalar için değil, üçüncü taraf uygulamalar için de konum iznini kontrol edebilir ve erişilebilir hale getirdiğini belirtelim.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih