Kişiselleştirilebilir Razer BlackWidow V4 75% Tanıtıldı

Razer, BlackWidow V4 75% üzerindeki perdeyi kaldırıyor. Oyun hassasiyeti ve özelleştirmenin uyumunu bünyesinde barındıran bu klavye, sağlam bir alüminyum yapıya, conta monteli plakaya, çalışırken değiştirilebilir soketlerle hazırlanmış tuşlara, yepyeni dokunsal mekanik anahtarlara ve kendi sınıfında kalıcı bir deneyim için canlı Razer Chroma RGB aydınlatmaya sahiptir.

Razer’ın PC Oyun Bölümü Başkanı Barrie Ooi, “BlackWidow V4 %75, hem Razer’ın kendi topluluğunun taleplerini dinlemesinin hem de özelleştirmeyi oyunla sorunsuz bir şekilde birleştirmesinin sonucudur” dedi. “Çalışırken değiştirilebilir mimarisi, seçkin mekanik anahtarlarımız ve uyarlanabilir Chroma RGB aydınlatmamızla bir araya gelerek, oyuncuların ihtiyaçlarına gerçekten benzersiz bir klavye tasarlamalarını sağlıyor.”

Razer’ın Yeni Nesil Razer Turuncu Dokunsal Mekanik Anahtarları

Hem siyah hem de beyaz renk gruplarıyla gelen Razer BlackWidow V4 75%, daha fazla kişiselleştirme için 3 veya 5 pimli anahtarlarla uyumluluk sunar. Yenilikçi soketli PCB tasarımı, kullanıcıların önceden yüklenmiş anahtarları kendi seçtikleri mekanik alternatiflerle sorunsuz bir şekilde değiştirmesini sağlayarak klavyelerinin hissi ve yanıt verebilirliği üzerinde mutlak hüküm sunar.

Razer BlackWidow V4 75%

Razer’ın tamamen yeni Turuncu Dokunsal Mekanik Anahtarları Gen-3 ile önceden yüklenmiş olarak, daha yüksek bir çarpma noktasına ve her tuş vuruşunda yankılanan daha temiz bir ses profiline sahiptir. Önceki nesle göre yapılan bu iyileştirmeler, modern oyuncuların can attığı üstün dokunsallık arzusuyla örtüşüyor.

Üstün Yazma Dinamikleri ve Akustik Hassasiyet

BlackWidow V4 75%, conta monteli bir FR4 plakası ile titizlikle tasarlanmıştır, ayrıca iki kat ses sönümleme köpüğü içerir. Katmanlardan biri bantla güçlendirilmiş baskılı devre kartı (PCB) ile FR4 plakası arasına sıkıştırılmış, diğeri ise istenmeyen ping ve yankılanmayı azaltmak için kasanın altına yerleştirilmiştir.

Plakaya monteli dengeleyiciler, istenmeyen tıkırtı seslerini etkili bir şekilde azaltırken daha yumuşak tuş hareketi için fabrikada mükemmel şekilde yağlanmıştır. Ek olarak, bu klavyenin PCB’si, kullanıcıların stok dengeleyicileri değiştirmeyi seçmesi durumunda vidalı sabitleyicileri desteklemek üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle BlackWidow V4 75%, tam ve tatmin edici bir sesle yankılanan hafif, dengeli tuş vuruşları sunarak benzersiz bir yazma deneyimi sunar.

Çarpıcı Sürükleyici Chroma RGB ile Usta Kompaktlık

Klavyenin %75’lik yalın düzeni, oyuncuların tüm temel tuşlara sahip olmasına imkân verirken fareyle maksimum manevra alanı elde etmelerini sağlar. Sağlam bir 5052 alüminyum alaşımlı çerçeveyle kaplanan bu ürün, estetikten ödün vermeden uzun ömürlülüğü destekler. Razer Chroma RGB™ ile 2 taraflı alttan aydınlatma ve tuş başına aydınlatma ile güçlendirilen klavye, her türlü savaş istasyonunu estetik bir başyapıta dönüştürecek.

Razer BlackWidow V4 75% klavye

Oyun Özellikleri

Çok işlevli silindir ve ortam tuşları, oyuncuların tüm eğlence ihtiyaçları için rahatlığın keyfini çıkarmasını sağlar. BlackWidow V4 75%, özünde 8000Hz’e kadar yoklama hızı, Razer Synapse aracılığıyla tamamen programlanabilir tuşlar, Doubleshot ABS Keycaps, N-tuş rollover ve anti-ghosting gibi birinci sınıf oyun özellikleriyle dolu bir klavyedir.

Topluluk geri bildirimi ve tutkunun doruk noktasından hazırlanan BlackWidow V4 75%, Razer’ın dünya çapındaki oyuncuların toplu çağrısına verdiği yanıttır. Bu klavyenin her ayrıntısı, Razer’ın topluluğunu inovasyona dayalı araçlarla güçlendirmeye yönelik amansız çabasını anlatmaktadır.

Razer BlackWidow V4 75% Fiyatı

Razer BlackWidow V4 75% 189.99 dolar ve 219.99 euro satış fiyatına sahipken, White Edition modeli ise 199.99 dolar ve 229.99 euro satış fiyatına sahip.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih