iPhone 15 Serisi 13 Eylül Tarihinde Tanıtılabilir

Apple tarafından en yeni iPhone 15 serisinin 13 Eylül tarihindeki özel bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Şirket, iPhone lansman etkinliğini genellikle Eylül ortasındaki Salı veya Çarşamba günü düzenliyor. Şirketin planlarına yakın kaynaklar, operatörlerin çalışanlarına “önemli bir akıllı telefon duyurusu” nedeniyle 13 Eylül’de izin almamalarını söylediğini iddia ediyor.

Apple olağan programını takip ederse, iPhone 15 serisi için ön siparişler büyük olasılıkla 15 Eylül’de başlayacak ve perakende satış 22 Eylül’de başlayacak. Geçen yıl, iPhone 14, 9 Eylül’de ön siparişe çıktı ve 16 Eylül’de mağazalara ulaştı.

Eylül etkinliğinde Apple’ın 6.1 inç iPhone 15, 6.7 inç iPhone 15 Plus, 6.1 inç iPhone 15 Pro ve 6.7 inç iPhone 15 Pro Max dahil olmak üzere dört yeni iPhone 15 modelini duyurması bekleniyor.

Apple, son yıllarda büyük lansman gecikmelerinden kaçınmayı başarmış olsa da bazı iPhone 15 modelleri, bu yıl bildirilen tedarik zinciri sorunları ve üretim zorlukları nedeniyle perakende satış tarihini normalden daha geç görebilir.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih