Europa Universalis IV ve Orwell Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Europa Universalis IV Epic Games Store

Epic Games Store bu hafta PC kullanıcılarının alabileceği iki ücretsiz oyun dağıtıyor. Bu oyunlardan biri Europa Universalis IV diğeri ise Orwell: Keeping an Eye on You, her iki oyunu da 17 Ağustos Perşembe gününe kadar ücretsiz bir şekilde talep edebilirsiniz.

İlk oyun daha önce Epic Games Store’da ücretsiz olarak dağıtılmış, geliştirici ve yayıncısı Paradox Interactive olan Europa Universalis IV, sıra tabanlı tarihi büyük strateji ve imparatorluk kurma oyunlarından biri belki de en iyisi. Bu arada unutmadan Europa Universalis IV deneyiminizi pekiştirmek için indirebileceğiniz bir ton ücretli DLC içeriği de mevcut.

Epic Games Store’da bu hafta yer alan diğer ücretsiz oyun ise Orwell: Keeping an Eye on You, yayıncı ve geliştirici ise Osmotic Studios. Açıkçası bunu kategorize etmek çok zor olsa da özünde bir macera gizem oyunu diyebiliriz. Hükümet tarafından seçilen bir hacker olarak halkın içindeki saldırı başlatmış ya da başlatması mümkün vatandaşların dijital ağlarına sızıyorsunuz.

Oyunları almak için isimlerinin üzerine tıklamanız ve gerekli prosedürleri onaylamanız yeterli olacaktır. Europa Universalis IV’ü bilmeyen olmasa da Orwell: Keeping an Eye on You oyununun denemeye değer olduğunu düşünüyorum, kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Lahmacun ve gazoz verildiği zaman süper güçleri uyanan Ahmet, öğrendiklerini paylaşmak için can atıyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih