DJI Osmo Action 4 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

DJI macera tutkunları için en iyi yol arkadaşı olarak tanımladığı Osmo Action 4 adlı en yeni aksiyon kamerasını duyurdu. Peki, DJI Osmo Action 4 özellikleri ve fiyatı nasıl?

DJI Osmo Action 4 Özellikleri

Aksiyon çekimleri yapmak için tasarlanan Osmo Action 4, önceki nesil olan Osmo Action 3‘e kıyasla geliştirilmiş 1/1,3 inç görüntü sensörüne sahip. Sensör f/2,8 diyafram açıklığı, 155 derecelik görüş alanı ve çekim yeteneği içermeye devam ederken Saniyede 120 kareye kadar 4K video çekebiliyor.

Aksiyon kamerasında dikey çekimler, yatay çekimler, FPV çekimi, Wi-Fi canlı yayın ve daha fazlası için 360 derecelik HorizonSteady modları dahil olmak üzere yüksek hareketli sporlar için birden çok çekim modu mevcut. DJI, renk sıcaklığı sensörünün dış mekanlarda, iç mekanlarda ve su altında canlı, gerçeğe yakın gölgeler sağlayabildiğini belirtiyor.

Ürünün pili 2,5 saate kadar film çekmeyi destekliyor ve 18 dakikada yüzde 80 güç sağlayan hızlı şarj özelliği bulunuyor. Pilin donma sıcaklıklarına dayanabilir ve kameranın 18 metre derinliğe kadar olan suda bir kılıf olmadan çekim yapabilir olması da önemli artılardan.

Diğer özellikler arasında çift dokunmatik ekran, modları değiştirmek için Hızlı Geçiş düğmesi, yerleşik mikrofonlar ve sesle kontrol seçenekleri bulunuyor.

Osmo Action 4 ile uyumlu kask montajı, göğüs montajı, su geçirmez kılıf, bisiklet rayı montajı, bilek kayışı, sırt çantası askısı montajı, boyun montajı ve yüzer tutacak gibi çok çeşitli aksesuarlar bulunuyor.

DJI Osmo Action 4 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Osmo Action 4 Standard Combo’nun fiyatı 400 dolar olarak belirlenmiş. Ürünün yurt dışında satışları da başlamış durumda.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih