Bilkom Aqara’nın Akıllı Ev Çözümlerini Türkiye’ye Getiriyor

Bilkom, akıllı ev sistemleri alanındaki yeni iş birliğiyle portföyünü genişletiyor. Aqara’nın son teknolojiye sahip yenilikçi ürünleri, Bilkom’un yaygın satış ağı aracılığıyla Türkiye’deki kullanıcılarla buluşuyor.

Uzun ömürlü ve kullanımı kolay akıllı ev çözümleri sunan Aqara’nın geniş portföyünde; akıllı anahtarlar, prizler, kameralar ve görüntülü kapı zilleri, akıllı sensörler, termostatlar, perde ve panjur çözümleri, kapı kilitleri, evcil hayvan besleyicileri ve aydınlatma ürünleri yer alıyor. Şirketin şu anda dünya çapında 6 kıtada 7 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor.

Aqara ürünleri; Amazon Alexa, Apple Home, Google Home ve daha fazlası dahil olmak üzere başlıca akıllı ev platformlarını destekliyor. Aynı zamanda yeni IoT bağlantı standardı Matter’ı da destekleyen Aqara, akıllı ev teknolojilerini herkes için erişilebilir kılmayı amaçlıyor.

Aqara Akıllı Ev Çözümleri

“Liderliğimizi Akıllı Ev Ürünleri Kategorisine de Taşımak İstiyoruz”

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya, son dönemde yeni marka iş birlikleri ile portföylerini genişlettiklerini belirterek, “Büyüyen akıllı ev sistemleri sektöründe Aqara gibi öncü ve yenilikçi bir marka ile yer almaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bilkom olarak en iyi marka ve teknolojileri tüketicilerle buluşturmayı, bu marka ve ürünleri ulaşılabilir kılmayı önemsiyoruz. Bilkom’un akıllı telefon, tablet ve akıllı saat kategorilerindeki pazar liderliğini yeni bir kategori ile sürdürmek, Türkiye’nin dijital yaşam koçu olarak akıllı ev odağımızın önemli bir parçası ve bu alandaki varlığımızı daha da geliştirmek istiyoruz” dedi.

Aqara Kurucusu ve CEO’su Eugene You ise açıklamasında; “Yapay zekanın gelişimi ve akıllı ev cihazları ve sistemleri arasındaki benzeri görülmemiş birlikte çalışabilirlik, akıllı evin geleceğini şekillendiriyor. Kusursuz, güvenli ve sezgisel bir akıllı ev deneyimi öngörüyoruz ve Türkiye’deki tüketicilere en yeni akıllı ev deneyimini sunmak için Bilkom ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Aqara’nın yenilikçi akıllı ev ürünleri artık Bilkom’un yaygın satış ağındaki hem online hem fiziksel satış noktalarında satışa sunuluyor.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih