ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition 17 Ağustos’ta Tanıtılacak

ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition ile teknoloji modayla buluşmaya hazırlanıyor. Teknolojinin dev markası ASUS, modanın sevilen markası BAPE ile birlikte tasarlanan ilk dizüstü bilgisayarını 17 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştireceği online lansmanda tanıtacak.

Dünyanın lider bilgisayar üreticilerinden ASUS, enerjik ve canlı Vivobook serisi için efsanevi sokak giyim markası BAPE ile ortak bir tasarıma imza attı. BAPE’in 30. yıldönümünde sınırlı sayıda üretilen ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition dizüstü bilgisayar, BAPE tasarımlı özel bir kamuflaj desenine sahip. Dizüstü bilgisayar ile birlikte, aynı zamanda bir fare, taşıma çantası ve Baby Milo figürleri gibi aksesuarlar da kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bu benzersiz iş birliği ile ASUS ve BAPE, moda ve teknolojiyi kusursuz bir şekilde birleştirerek özel bir dizüstü bilgisayar üretti. Bu çığır açan ürün, hem sokak giyimi meraklılarını hem de teknoloji meraklılarının dikkatini çekmeye hazırlanıyor. ASUS ve BAPE; modaya uygun estetiği, güçlü performansla harmanlayarak sınırları zorlamaya hazırlanıyor ve teknoloji meraklılarını olağanüstü bir yolculuğa çıkarıyor.

ASUS, iki markanın bu güçlü işbirliği ile üretilen tasarımı 17 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştireceği lansmanda tanıtacak. Türkiye saati ile saat 11.00’de gerçekleştirilecek lansman, YouTube, Facebook ve diğer sosyal medya kanallarında yayınlanacak. İzleyiciler  YouTube üzerinden sorulan soruları yanıtlayarak ve hashtaglari kullanarak özel bir çekiliş hakkına ve sürpriz hediyelere sahip olma şansı kazanacak.

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih