AOC, Öğrenciler İçin Çok Yönlü Monitörlerini Sunuyor

Öğrenciler yeni öğrenim yılına hazırlanırken AOC ve gaming odaklı alt markası AGON by AOC, onlara özgü ihtiyaçlara yanıt vermek için tasarlanmış bir dizi etkileyici monitörü piyasaya çıkardığı için heyecan duyuyor. İşlevsellik, inovasyon ve bütçeye uygunluk odağı ile, AOC öğrencilerin öğrenimlerinde mükemmelleşmelerini sağlarken bir yandan da onlara sürükleyici eğlence deneyimleri sunan bir dizi monitör sunuyor.

Vakti yolda geçen öğrenciler için taşınabilir seçeneklerden tutkulu oyuncular için gaming modellere kadar, AOC’nin ürün grubu, yeni teknolojileri kullanıcı merkezli tasarım ile birleştirerek farklı disiplinlerden gelen öğrenciler için ideal tercih yelpazesini oluşturuyor. AOC, öğrencilerin üretkenlikten ve yaratıcılıktan eğlence ve gaming’e kadar uzanan bir yelpazede, farklı gerekliliklerinin olduğunun farkında. İşte bu farklı gereksinimleri karşılayabilmek için, AOC sıradışı performans, göz alıcı görseller ve gelişmiş işlevsellik sunan bir monitör seçkisi sunuyor.

Gelişmiş üretkenlik ve çoklu görev yürütme için

AOC 24V5CW monitörü gelişmiş üretkenlik ve çoklu görev yürütme için çok yönlü bir çözüm. İnce, kompakt tasarımı ve güçlü 24 inçlik Full HD IPS paneli ile, içeriği hayata taşıyan canlı görseller sunmayı hedefliyor. Bu da yurt ya da paylaşımlı daireler gibi dar alanlar için ideal uygunlukta. USB-C girişi, akıcı bağlantıyı ve diz üstü bilgisayarlara ve diğer aygıtlara güç temini sağlayarak 65 W güç teminini destekliyor. 4 portlu bir USB 3.2 hub, Windows Hello yüz tanımaya sahip 2MP web kamerası ve ayarlanabilir ergonomik bir ayak ile donatılmış bu monitör, eş zamanlı olarak çoklu görevler üzerinde çalışan öğrenciler için rahatlık ve verimlilik sunuyor. Çevrimiçi derslere katılmaları, grup projelerinde işbirliği yapmaları ve video konferanslara katılmaları gereken öğrenciler için ideal bir tercih.

AOC Q27V5CW

Ayrıca ekran ölçüsünü ve çözünürlüğünü bir tık yükselten AOC Q27V5CW monitörü, ince tasarıma ve göz alıcı görseller ve doğru renk reproduksiyonu sunan etkileyici IPS panele sahip, 27 inçlik bir QHD ekran sunuyor. 65 W Güç Teminine sahip USB-C girişi pürüzsüz bir konektiviteye ve aygıt şarj etme imkanına sahip. Üstelik o da 4 portlu bir USB 3.2 hub, aynı 2MP web kamerası ve ayarlanabilir ergonomik bir ayak ile sunulduğundan kullanım kolaylığı ve çok yönlülüğü garantiliyor. Grafik tasarım, video düzenleme ve diğer görsel açıdan yoğun görevler ile uğraşan yaratıcı öğrencilerin ihtiyaçları bu monitör tarafından kusursuz şekilde karşılanacak. Bir yandan da daha fazla ekran alanı, öğrencilere karmaşık projeler üzerinde rahatça çalışmak için gereken alanı verecek.

Tam anlamıyla sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sunan 34 inçlik UW-QHD monitörü AOC CU34P3CV 21:9 görüntü oranlı ve 1500R kavisli bir VA paneline sahip – böylelikle bol ekran alanı sayesinde ikili bir monitör kurulumunun pratikte yerine geçmiş oluyor. USB-C girişi (65 W Güç Temini), 4 portlu USB 3.2 hub ve RJ-45 giriş ile, gelişmiş konektivite seçeneklerini sunuyor. Ayrıca bu monitör, 100 Hz yenileme hızı ve Adaptive-Sync de sağladığından gaming için de uygun. İki 5W hoparlör, yüksekliği ayarlanabilir ergonomik bir ayak ve pürüzsüz cihaz geçişi için KVM Anahtarı ise tüm paketi tamamlıyor.

AOC CU34P3CV

Yukarıda sözü geçen üç modelin üçü de Flicker-Free (titreşimsiz), yani parlaklığı ayarlamak için PWM yerine DC kullanan monitörler herhangi bir titreşim davranışı sergilemiyor, böylece uzun saatler kullanıldığında gözleri yormuyor. Ayrıca gece geç saatlerde ödevleri üzerinden çalışan öğrenciler için özellikle yararlı bir başka özellik de, modellerin hepsinde OSD’de bulunan LowBlue modu. Bu mod, özellikle karanlıkta rahat görüntüleme için mavi tonları ortadan kaldırmak için renk sıcaklığını hafifçe değiştiriyor.

Yollarda üretkenlik için

Seyahat ederken ödevleri üzerinde çalışması gereken öğrenciler ya da farklı lokasyonlardan ders çalışan değişim öğrencileri için kusursuz olan AOC I1601P yollardaki üretkenliği kolaylaştırmak için tasarlanmış, taşınabilir, 15.6 inçlik bir IPS monitöre sahip. Full HD çözünürlüğü ve USB-C konektivitesi ile, yüksek kalitede görseller sunuyor ve zahmetsiz konektivite sağlıyor. İnce tasarımı (8.5 mm kalınlık) ve hafif yapısı (800 g) sırt çantasında taşınmasını kolaylaştırıyor. Modele dahil akıllı kapak ise taşınma sırasında koruma sağlıyor ve ayağı kolay kurulum için iki katına çıkıyor. Otomatik pivot modu sayesinde, öğrenciler her çalışma alanına uyum sağlayacak şekilde manzara ve portre arasında geçiş yapabiliyorlar. Dahası DisplayLink kullanan USB-A konektivitesi sayesinde, eski diz üstü bilgisayarlar ile de kullanılabilir. I1601P ayrıca LowBlue modu ile de donatıldı.

Sürükleyici oyun deneyimleri için

Zarif kırmızı/ siyah vurgulu tasarımı ile 23.8 inçlik Full HD IPS gaming monitörü AOC GAMING 24G2SPU hız, yanıt verebilirlik ve görsel kusursuzluğun kazanan bir birleşimini sunuyor. Doğru renkler sunan IPS paneli, öğrencilerin günlük görevlerinde ve ödevlerinde mükemmeliyeti yakalamalarına yardımcı oluyor. Derslerin sonrasında ise, 165 Hz yenileme hızı ve 1 ms MPRT ile, gaming tutkunları için bir rekabet avantajı sağlıyor. Düşük girdi gecikmesi, Nvidia G-SYNC uygunluğu ve çeşitli gaming modları, akıcı bir oyun deneyimi sağlıyor. Ayrıca monitörde 2W hoparlör de bulunuyor ve ekran üstünün kolay kontrolü için AOC G-Menu yazılımını da destekliyor.

Daha büyük, 27 inçlik bir QHD ekrana sahip AOC GAMING Q27G2S/EU, 165 Hz yenileme hızı, 1 ms MPRT ve düşük girdi gecikmesi ile akıcı oynanabilirliği ve keyifli bir oyun deneyimini vadediyor. Canlı, doğru IPS paneli ve keskin çözünürlük sayesinde, kendisini yalnızca üretkenlik görevlerinde değil, aynı zamanda bir o kadar da gaming alanında kanıtlıyor. Gaming vurgulu tasarımı, ince çerçeveleri ve yüksekliği ayarlanabilen ayağın yanı sıra AOC’nin G-Menu yazılımı üzerinden kişiselleştirilebilir OSD, hâlâ eğitim alan gamer’lar için modeli şık ve işlevsel bir tercih haline getiriyor. Sağlıklı bir gündüz ve gece kullanımı için, her iki gaming modeli de, hem 24G2SPU hem de Q27G2S/EU, Flicker-Free özelliğe ve ayrıca LowBlue ışık moduna da sahipler.

aoc yeni monitör özellikleri

Dapatkan lebih banyak MangTekno di kotak masuk Anda!

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple

Invalid email address

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Berita, ulasan, opini, dan panduan kami yang mudah diikuti dapat mengubah setiap pemilik iPhone menjadi penggemar Apple
Dengan mengirimkan informasi Anda, Anda setuju dengan
dan
dan berusia 16 tahun atau lebih